top of page

HAKKIMIZDA

KARKOÇ TURİZM DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ

"HENÜZ HER YERE GİDEMEDİM AMA LİSTEMDE."

 

Selin Ateş

   KARKOÇ Turizm olarak 1993 yılında 20 m2 alana kurulmuş olup tek bir araçla bu yolculuğa başlayıp, kurulduğu tarihten itibaren düzenli, özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyerek zamanla kurulus, resmi kurum personeli ve öğrenci servis taşımacılığını üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir.

   Geçen zaman içerisinde araç sayısını çoğaltarak kara yolları kanun yönetmeliğine uygun araçları, tecrübeli dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

   Ankara gibi metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması teknik altyapı yetersizliği vb. nedenlerle her geçen gün yoğunlaşan trafik çilesinden sizleri en konforlu, sakin şekilde ve zamanında ulaştırmaktadır.

 

  Tüm sorumluluğunun bilincinde olan KARKOÇ TURİZM iş kanunu, kara yolları taşıma kanunu, servis araçları hizmet yönetmeliğindeki şartlara harfiyen uymakla birlikte zaman kaybı yaşanmaksızın ve trafik çilesinden en az şekilde kurtularak zamanında evlerinize veya iş yerlerinize ulaşımı sağlar.

 

 

Bizi Arayın

0545 571 5 571

Ayrıntılarınız gönderildi

bottom of page